İstanbul Boya Badana Sektörü için Merak Edilenler

ferforjekapimodelleri
Ferforje Kapı Modelleri ve Demir Apartman Kapıları
18 Nisan 2017

İstanbul Boya Badana Sektörü için Merak Edilenler

boyabadanaistanbul

İstanbul boya badana ustaları boya badana sektöründe oldukça geniş yer tutmaktadırlar. Bu boya ustası ekibi boya badana işinin ciddiyetini bilen ve sürekli artış gösteren müşteri ihtiyacını da daima göz önünde bulunduran bir ekiptir. İstanbul yüz ölçümü büyüklüğü ve kalabalık nüfusu ile boya badana sektöründeki öncü illerimizden biridir. Bu nedenle İstanbul boya badana ustalarına daha çok iş düşmektedir. Her geçen gün daha iyi olmak için çabalamakta ve yeni boya uygulamaları hakkında farklı stiller geliştirmektedirler.

Müşteri memnuniyetini önemseyen ve alanında her daim kendine tecrübe katmayı vizyon edinmiş boya ustaları sektörde ayırt edilebilecek bazı noktalara sahiptirler. Bunları bilerek boyacı ustası seçmeniz sizin için daha iyi olacaktır. Aşağıdaki yazımıza kısaca bi göz atmanızı şiddetle öneriyoruz.

Alanında uzman bir boya badana ustasının sahip olması gereken özellikler nelerdir?

Öncelikle  İstanbul boya badana ustaları deneyimi  olan bir boyacı ustası boya uygulama işine başlamadan önce evi gezerek bir keşif yapar ve kendine bir iş planı oluşturur.İnceleme sırasında evin metrekaresine ve duvarların boya alçı durumuna göre bir analiz yapar. Sonrasında müşteri ile anlaştığı gün ve saatte işe başlar. Yine aynı şekilde kendi iş planına uygun süre içerisinde işini bitirir. Normal bir ev boyama işi 1 ile 2 gün arasında değişir. Daha büyük işçilik gerektiren ofis, apartman gibi yerlerde bu süre biraz daha uzayabilmektedir. Ama uzman bir boya ustası tam vaktinde işini bitirerek müşteriye teslim eder.

Boya badana esnasında da dikkat edilmesi gereken hususlardan en önemlisi alanın temiz tutulması ve titizlikle çalışılması gerektiğidir. Kaliteli boya kullanmak ve boya uygulama sırasında fırçanın kullanımı da yapılan işinin kalitesini belirler. Bu konularda ustanızın işe hakim olup olmadığını onun iş geçmiş tecrübesinden ve referanslarından anlayabilirsiniz.

Kısacası evinizi boyatmadan önce doğru düzgün boya badana piyasasını araştırmalısınız. Bunu yaparken en ucuz fiyatlı olanı değil kaliteli ve güvenilir firmalarla çalışan boya ustalarını tercih etmelisiniz.

Umuyoruz ki en doğru usta seçimi ile hayalinizdeki evinize kavuşursunuz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir